Jdi na obsah Jdi na menu
 


E.ON Junior CUP 6.6.2010

6. 6. 2010

V neděli jsme se zúčastnili 6. ročníku E.On Junior Cupu na hřišti MSK Břeclav. Sami jsme  byli zvědaví, jak se kluci se soupeři poperou, přece jen jsme v této sestavě prakticky  neodehráli jediné utkání, pro některé kluky to byly jejich vůbec první zápasy.

Prvním našim soupeřem byl celek Rakvic. Utkání skončilo bezbrankovou remízou a my jen můžeme  litovat našich zahozených šancí, tu největší si připsal náš benjamínek Ondra Suchánek, který  zastavil míč směřující do branky těsně před čarou a v pádu ho poslal vedle branky.

Následovaly tři prohry v řadě o tři branky. Oba pozdější finalisté - Šardice a Mikulov  nemilosrdně trestali naše chyby, přesto se v naší hře objevily momentky, za které je třeba  kluky pochválit. Veselí n/M byl soupeř hratelnější, přesto ani tady jsme se neprosadili.

V posledním  zápase skupiny - proti Dolním Bojanovicím - jsme se konečně dočkali  branky v soupeřově síti, kdy se prosadil svou typickou střelou Peca Kalina. Po gólu to z  kluků úplně spadlo a začali jsem konečně předvádět výborný fotbal. Druhý gól pak přidal Áda  Duchoň, jehož střelu si soupeřův obránce srazil za čáru.

Posledním naším soupeřem byl celek Velkých Pavlovic, a to v zápase o 9. místo. V tabulce  jsme sice skončili na 4. místě, takže jsme měli hrát o 7. místo, protože jsme měli lepší  vzájemný zápas s Dolními Bojanovicemi, všiml jsem si toho osobně ale až večer doma při  studování stránek tohoto turnaje. Nevadí, není pro nás důležité, jestli skončíme sedmí, nebo  devátí, hlavně, že jsme si zahráli super fotbálek. Zápas o umístění se hrál už na dva  poločasy, brankově jsme se prosadili v tom druhém. Skóre otevřel Alby Schweitzer, další  branku přidal Peca Kalina a skóre uzavřel Ondra Suchánek, kterému sice chvilku trvalo, než  mu došlo, co že se to vlastně stalo, gól ale pak oslavil sprintem skoro přes celé hřiště.

Turnaj splnil naše očekávání, kluci se zápas od zápasu rozehrávali, potěšily výkony všech,  na chybkách, které se objevily, se zapracuje. Prosadili se i mladší kluci, ten nejmenší z  nich - Ondra Suchánek ukázal svůj velký potenciál. To, jak vstřelil svůj první gól, jsem pak  po skončení turnaje slyšel od něj několikrát a zřejmě ještě uslyším. Kvůli tomu ale ten fotbal  stojí za to.

Děkujem rodičům za hlasitou podporu.

Fotografie z tohoto turnaje najdete na  chnv.rajce.idnes.cz

sestava: Gajda Zdeněk - Prudík Martin, Duchoň Adam, Kalina Petr, Kaňa Diego Petr, Suchánek Ondřej, Vaněk Dominik, Vrábel Matěj, Albert Schweitzer, Krejčiřík Bacary Stanislav, Kos Jakub, Kaňa Dan

D.D.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

EON CUP

(tonad, 7. 6. 2010 8:45)

Perfektně strávená sportovní neděle !!! Počasí nám přálo a děkujem všem rodičům,kteří přišli podpořit své ratolesti.
Dokázali jste vytvořit bezva atmosféru !