Jdi na obsah Jdi na menu
 


18. kolo - Sokol ChNV vs. Mor. Nová Ves 12:0 (6:0)

30. 5. 2010

 

 Zápas se soupeřem, který přijel na utkání jen v 7 hráčích, byl od začátku jasnou záležitostí. Spokojeni můžeme být hlavně s tím, že nám vycházely nacvičené signály při standardních situacích a že se neztratili ani mladší kluci, kteří dostali ve druhé půli hodně prostoru.

Man of the match: Martin Prudík

branky: 3x - Vašíček Jan, 3x - Prudík Martin, 2x - Kalina Petr, 1x - Duchoň Adam, 1x Kaňa Diego, 1x - Kalina Roman, 1x - Schweitzer Albert

sestava: Kalina Roman - Prudík Martin, Vašíček Jan, Šmerda David, Duchoň Adam, Kalina Petr, Slaný Šimon, Kaňa Diego Petr, Schweitzer Albert, Suchánek Tomáš, Krejčiřík Stanislav

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

chnv

(dady, 31. 5. 2010 15:30)

Stydět by se měl hlavně ten, kdo v tomto slově napíše měkké i, a ne Diego. Bohužel si někteří stále neuvědomují, že mládežnický fotbal není o počtu nastřílených branek a o tom, kdo koho víc seřve za špatnou nahrávku, ale o tom, aby to ty děcka hlavně bavilo.

a proč ne proti kosticim

(--------, 31. 5. 2010 15:20)

sice jste prohráli proti kosticim ale proti moravské jste ukázali kdo je na hřišti pán.takové šance nemohli být proti MSK diego by se mněl stidět jenom jeden gol i martin prudík a honza vašíček dali víc a jsou to obránci. asi levou nohu má jenom na opírání.mohla by být nějaká střela z dálky dobře odvedená práce v útoku i v záloze a v obraně to se jen tak nevidí.

bombardak

(rey., 31. 5. 2010 14:28)

Martin opravdu zahral svuj nejlepši zapas,jeho pravačku musi zavidět i někteři žaci.Ukazalo se,že i mladši hrači tam nejsou jen do počtu.Šanci bylo na par zapasu.Diego by měl už konečně oprašit i levou kopačku a ne se jen o ni opirat.Pak to tam začne padat.Ve středu nas čeka soupeř,kteremu mame co vracet a když kluci předvedou vykon jako s MSK,Diego proměni šance,muže se začit slavit konec sezony,ktera si myslim že byla uspěšna.

Martin Prudík

(tonad, 31. 5. 2010 12:03)

V tomto zápase podal výborný výkon Martin Prudík.
Martinovy přímé kopy jsou parádní ! Naše repre by se od něj mohla učit !!!